ORANGE CRUSH SODA CUPCAKAKS S ORANGE CRUSH

Orange Crush Soft drink zasytí Creamsicle v těchto nádherně hladkých a vlhkých citrusových košících!

Tradiční chuť nealkoholického nápoje Orange Crush Soft drink je ve skutečnosti využita k získání těchto velmi hladkých a vlhkých košíčků a také jejich ideálního obalu, podobně chutné máslové polevy naplněné sodou!

Vede to každý spolu se sladkým pomerančovým želé kouskem, stejně jako máte vlastně košíček, který je nabitý spolu s chutí pomerančového nealkoholického nápoje, který také trochu preferuje, jako je krém! Úplně orangalis!

I když jsem ve skutečnosti vyzkoušel celou duhovou nálož rozdrcených nealkoholických nápojů jako cupcaky, ve skutečnosti jsem byl neustále informován o všem, nejlepší ochucený košíček je ve skutečnosti variace Orange Crush. Plně souhlasím!

Naše druhé místo v klasifikaci košíčků s nealkoholickými nápoji jsou ve skutečnosti naše Origin Beer Cupcakes spolu s Lotion Soft drink Buttercream Frosting (měli byste je také vyzkoušet všechny!).

Ovocné košíčky jsou vlastně ideální záležitostí kdykoli během roku, ale v létě prostě opravdu zasáhly.

 

ORANGE CRUSH SODA CUPCAKAKS S ORANGE CRUSH

 

Komponenty

1 nádoba na 20 uncí Nealkoholický nápoj Orange Crush (snižte 1 hrnek na ¼ hrnku sirupu na pomerančovou drť a 1 hrnek na těsto na koláč)

 

Orange Crush Nealkoholický nápoj Cupcakes

2 hrnky univerzální mouky (nebo dokonce mouky na koláč)
1 hrnek cukru
2 lžičky prášku na vaření
½ lžičky hydrogenuhličitanu sodného
¼ lžičky sodíku
2 velká vejce (prostorová teplota)
½ lžičky pomerančové esence
¼ hrnku tuku (náš tým zvolil kokosový olej)
1 hrnek Orange Crush Nealkoholický nápoj
oranžové tónování jídel (tekuté nebo dokonce gelové)
1 lžíce pomerančového želé
1 lžička pomerančové kůry

 

Orange Crush Nealkoholický nápoj Buttercream Poleva

½ hrnku másla (prostorová teplota)
1 ½ hrnku cukrářského cukru
2 lžíce vydatné šlehačky
2 lžíce nealkoholického sirupu Orange Crush (sníženě)
1 lžička pomerančové esence
kousky sladkého želé pomeranče (volitelné)

 

Pokyny

Orange Crush Nealkoholický nápoj Cupcakes

1. Předehřejte si sporák na 350 stupňů F (175 stupňů C) a sbírejte pánev na smažení na košíčky spolu s obložením košíčků.

2.Zcela vysušené komponenty integrujte do mixovací nádoby: univerzální mouka, prášek na vaření, hydrogenuhličitan sodný, sodík.

3. Ve velké mixovací nádobě (nebo dokonce nádobě vašeho stojícího mixéru) vmíchejte cukr, vejce a pomerančovou esenci do změknutí. Přidejte tuk a ještě jednou rozmixujte do změknutí a poté přidejte nápoj Orange Crush Soft. Smíchejte tekutou složku těsta na koláč, dokud nebude účinně integrována.

4. Zahrňte tónování oranžových jídel (dokud nebudete mít skutečně dobrý zářivý oranžový odstín, mějte na paměti, že odstín bude při pečení jistě trochu nudný) a také pomerančový želé. Míchejte, dokud není stín ve skutečnosti také stejně jako vámi preferované osvětlení.

5. Zahrňte zcela vyschlou směs složek přímo do vašich vlhkých složek ve 2-3 částech a promíchejte mezi každým vylepšením zcela vyschlé složky, dokud nebude každá z úplně vysušených složek skutečně integrována přímo do těsta. Přidejte pomerančovou kůru a vmíchejte přímo do těsta.

6. Vložte těsto přímo do připravené pánve na košíčky, každou výstelku vyplňte zubním kolem do ¾. Košíčky vařte 18–20 minut, nebo dokonce tak dlouho, dokud se přiložené párátko nezdá být čisté. Odstraňte příchod ze sporáku a ponechte košíčky na pánvi na 5 minut k úžasným, než je vyloučíte směrem k ochlazovací polici kabelu úplně k úžasnému.

 

Orange Crush Nealkoholický nápoj Buttercream Poleva

1. Porazte máslo (úroveň prostorové teploty, ale rozhodně ne příliš změklé) při rychlosti nástroje po dobu 2 minut. Zahrňte pomerančovou esenci, kapku vydatného šlehacího krému, stejně jako část cukrářského cukru a směs k integraci.

2. Přehrajte rotaci tekutin (silné pleťové mléko nebo dokonce snížený sirup Orange Crush Soft drink) spolu s cukrářským cukrem až do okamžiku, kdy byl každý cukr z cukrářů skutečně integrován, stejně jako ve skutečnosti nedosáhnete stejnoměrnosti polevy.

3.*Určitě nepotřebujete každou tekutinu, použijte malé množství tekutiny, aby byla poleva dostatečně měkká, aby polevu snadno překonal stojanový mixér nebo dokonce palmový mixér. Pokud je vaše poleva ve skutečnosti také úplně vyschlá, jistě se vám zaplete do mixéru. Pokud je skutečně také vlhké, určitě neudrží lžičku efektivně nebo dokonce rozprostřenou a neudrží tvar.

4. Můžete snadno využít mnohem více pomerančového drceného sirupu ve srovnání s vydatnou pleťovou vodou, chcete-li, jako je silnější pomerančová chuť. Můžete také snadno úplně vynechat vydatnou pleťovou vodu.

5. Polevu nalijte nebo dokonce rozprostřete do vychladlých košíčků a veďte ji spolu s kouskem želé pomeranče (pokud dáváte přednost). Náš tým využil návrh potrubí Wilton 1M pro velké celebrity pro naše polevy.