HOLANDSKÁ TROUBA HRNEC ROAST

HOLANDSKÁ TROUBA HRNEC ROAST

Když se pokoušíte vybrat fantastickou večeři pro domácnost, toužíte po jedné zdravé a vyvážené věci, která vás jistě také zanechá naprosto spokojená!

Tato nizozemská pečeně na sporáku je ve skutečnosti prostě důležitá věc pro nakrmení vaší domácnosti a také pro pochopení toho, že získávají fantastické zdravé bílkoviny a také velké množství zeleniny!

Kotlíkové pečeně jsou u nás doma vlastně neustále preferovanou domácností a prostě MILUJI, jak jednoduché jsou ve skutečnosti na přípravu! Stačí pár minut krájení, restování a poté vyniknout tento robustní pokrm na vašem holandském sporáku k přípravě!

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Ach, proto něžná! Toto maso, připravené redukované a pomalé, se roztrhne až do velmi šťavnaté pečeně plné chuti.

Fantastické nakrmit domácnost! 3 kila masa navíc spolu s výběrem typické zeleniny nabízí dostatek chutných jídel pro vaši domácnost!

Nádherně snadné! Připravte se, opečte a poté si nechte připravit večeři, zatímco budete servírovat jakýkoli druh okrajových jídel nebo dokonce provádět úkoly, které jste provedli u vás doma!

HOLANDSKÁ TROUBA HRNEC ROAST

🥘Potřebné materiály

Redukcí masa, kterou náš tým používá v tomto konkrétním pokrmu, je ve skutečnosti hovězí pečeně, která je vlastně ideální redukcí masa pro svěží, křehkou pečeně! Získejte přírodní konopí a svou oblíbenou zeleninu k dokončení pečení!

3 kila navíc Beef Chuck Roast – Chcete hledat maso, které je zářivě načervenalé, kolem redukované, spolu s mramorováním v celém rozsahu.
2 čajové lžičky koření na pečené maso – použijte naše oblíbené koření na pečené maso nebo dokonce vámi preferovanou směs z obchodu. Pokud nemáte tyto složky k dispozici, sodík a pepř budou jistě trestnou alternativou.
1 ½ polévkové lžíce dodatečného panenského olivového oleje – Canola nebo dokonce tuku lze použít místo EVOO, ale nenabízí tolik chuti.
½ hrnku Nažloutlá cibule (nakrájená na kostičky) – K pečínce můžete také snadno použít nakrájenou bílou cibuli nebo dokonce báječnou cibuli.
2 čajové lžičky česneku (mletého) – srovnatelný s 2 nástroji pro velké stroužky, nebo dokonce použijte 1 lžičku česnekového prášku.
3 velké mrkve (očištěné i nakrájené) – Nebo dokonce použijte rozpůlené dětské mrkve.
4 žebírka Celer (očištěný i nakrájený) – Nakrájejte jakýkoli druh ekologicky šetrného celeru na plátky!
2 lžíce Tomato Mix – Praktická rajčatová směs v tubě je vlastně ideální pro malá množství, jako je tato!
3 hrnky Beef Brew – Můžete snadno použít konzervovaný nebo dokonce mnohem lépe.
2 celé Gulf Leaves behind – Můžete je snadno použít jako alternativu, ale ujistěte se, že je všechny zakryjete gázou, aby se předměty nerozsypaly, pokud jste za sebou právě rozbili listy v zálivu.
3 Načervenalé brambory (nakrájené na plátky) – Načervenalé brambory mají ve skutečnosti voskový materiál, který jim všem pomáhá udržet si tvar po celou dobu této dlouhé příležitosti k pečení. Přesto můžete snadno použít jakýkoli druh brambor, které nosíte na dlani.

VOLITELNÉ INGREDIENCE

Skládají se z rozmarýnu a/nebo dokonce tulsi a máty, másla, worcesterské omáčky (jinak využívající načervenalé víno), mnohem mnohem lepší ve srovnání s vývarem z hovězího načervenalého červeného bílého, sklenice červeného nebo bílého vína a základ. Kterákoli z těchto volitelných součástí, i když ve skutečnosti rozhodně nejsou potřeba, jistě poskytne vašemu pečeně mnohem extra hloubku chuti.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

S touto chutnou pečínkou budete mít vlastně útulný a příjemný pokrm pro celou domácnost. Může to vypadat jako několik dalších akcí, ale ve skutečnosti jsou všechny relativně jednoduché!

1. Předehřejte i tečku

Zútulněte sporák na 300 °F (150 °C) a zahřejte svůj holandský sporák na středně vysokou teplotu spolu s 1 ½ lžičky olivového oleje. Hovězí sklíčko jemně opečte spolu se 2 lžičkami směsi koření na pečeně.

2.Opečte pečeně

Každý okraj pečeně připravte asi 2-3 minuty, poté vyjměte směrem k redukčnímu panelu, velkému talíři nebo dokonce tácu.

3. Pánev zbavte glazury a také orestujte

Zahrňte postříkání nálevem a také použijte dřevěnou lžíci nebo dokonce špachtli k pečlivému odstranění nahnědlých malých maličkostí pocházejících ze všech dob nízko na vašem holandském sporáku. Poté přidejte ½ hrnku nakrájené nažloutlé cibule a smažte 2-3 minuty, dokud nebude aromatická a průsvitná.

4. Zahrňte zeleninu

Smíchejte 2 čajové lžičky mletého česneku, 3 nakrájené velké mrkve, 4 nakrájená celerová žebra, poté přidejte 2 polévkové lžíce rajčatové směsi a promíchejte, aby se spojily.

5.Zahrňte zápar

Přidejte 3 nakrájené načervenalé brambory a 3 hrnky hovězí směsi a uvařte. Poté získejte orestované sklíčidlo směrem k hrnci a v případě potřeby přidejte mnohem více piva, protože